Malínský Jaroslav (Praha 1897 - 1979 Praha)
Chrám sv. Mikuláše na Malé Straně, signováno a datováno vpravo dole J. Malínský 13, olej/karton, 49,5 x 38 cm, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantsolitär Collier ca. 0,20 ct
- Speiseservice, Augarten, Wien, 2. Hälfte 20. Jahrhundert
- ZWEI TODESURTEILE WEGEN BRANDSTIFTUNG UND RAUBMORD.
- */** Österr. Nr. 149 P (35 H 1908),